Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Flarconův Death seznam

Goto down 
+2
Admin
Flarcon
6 posters
AutorZpráva
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime5/17/2007, 4:06 pm

No tak hodím tu pár lidí Cool , co mám napsaných na papíře jako mé cíle:

Prophetka - vzpomeňte na Dark Omens a boj s Legions, když sme vyhrávali procházela se za námi a nedělala nic, když jsme prohrávali útočila na nás - zabít na potkání,ale v žádném případě nešahat na Shaginku která je z téhož klanu
SweetUsatec - co dodat, šahá na Démony a ještě ke všemu na mou snoubenku - zabít při první příležitosti, třeba z něj spadnou i kočičí uši
Norm - prevít co útočí na sedící bufery a láká na ostatní potvory - je rychlej takže zpomalit a pak zabít, třeba vám poděkuje viíce bytostí
Erazel - okrádat Daemony se nevyplácí - když z něj něco vymlátíte, zeptejte se Makyho, jestli to není jeho
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: .   Flarconův Death seznam Icon_minitime5/17/2007, 4:18 pm

Dobře, taky přidám alespoň jednoho:

Kolli - No prostě takovej blbeček, kterej ke mě přiběhl i se svym panterem, jen napsal "Das souboj?" a hned do mě začal bouchat i když sem si právě dával Doom Knighta... Hodně se objevuje ve Forbidden rendeer



//Rayne průmaz OT
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime5/19/2007, 2:44 pm

Enzo
Striker
Tyrael
- partička tří vrahů, běžně ty co sem tam někoho zabijou nelovím, ale když se mu pak vysmívají ve městě tak je to trochu moc - když je potkáte a pořádně nakopete, tak jim vyřiďte pozdrav od klanu ColdDragoun
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime5/22/2007, 5:07 pm

Yamataro - prej fuj Daemonic, mno nevim, je z Night Walkeru a nakonec se mi ho za to podařilo sundat - na potkání zabít
Návrat nahoru Goto down
Roden

Roden


Poeet p?íspivku : 60
Age : 36
Registration date : 23. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime5/31/2007, 3:44 am

Skirk - verejne me obvinoval ze sem zlodej

Kalipko, Representr - Provokovali a utocili na nas, kdyz sem pomahali Danymu s 3. prestupem



BUDE SE DOPLNOVAT Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Roden

Roden


Poeet p?íspivku : 60
Age : 36
Registration date : 23. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime6/3/2007, 4:09 am

Aguer - clen klanu temne stiny, kdyz byl sam a utocil a pak sme sli do nej tak nadaval jaky sme sraby ze dem do nej. Kdyz sem byl sam tak rikal ze chce bojovat a pritah si dalsi 4 lidi heh. tak sem se jim zasmal, zamaval a dal BSoE Very Happy nemam ho rad zabijet
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime6/19/2007, 10:05 pm

Cicmanda - Cíl číslo 1,Illoya a DarkSlayer by vám vedeli ríct. Prišiel,provokoval,a potom vraždil..Predtým ma žiadal,či ho nezoberem do klanu,najprv som váhal,potom som sa rozhodol,zmenil sa,a je to sviniar ,takže jednoznačne nie. KeĎ ho uvidíte,nemilosrdne zabiť!! grr
Návrat nahoru Goto down
Illoya

Illoya


Poeet p?íspivku : 34
Age : 34
Registration date : 04. 06. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime6/20/2007, 2:11 pm

Arcain = Zabijel na potkani, zabil Mir A Throye, kdyz jsem se ho snazila uspat zabil mne, kdyz jsem se ho zeptala proc me zabil, rekl mi ze chranil svoji pritelkyni/THINKAGAIN/ ta tam byla taky a bouchal ado vsech do Throye, Mir, a Deana, ....

edit by me: mimochodem Arcain je u sodu, takze bych si to s tim zabijenim radši rozmyslela blazen


Naposledy upravil dne 8/9/2007, 8:26 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime7/30/2007, 10:45 am

Bufko - Zlodej a vrah,cíl BigJohnyho...


Naposledy upravil dne 7/31/2007, 5:45 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime7/31/2007, 3:19 pm

Gryphon - zabít na potkání, ale jen dokud nebudem v alianci, apozor, na nikoho jiného z jeho klanu nebo aliance nesahat
Návrat nahoru Goto down
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime8/1/2007, 11:11 am

AnkoSama- když ji potkáte tak zabít, když jsme byli na raid bose tak mi vzala A phoenix prsten a moje Blue Wolf kalhoty!!!a jeste se mi vysmivala že sem nahý
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Flarconův Death seznam Empty
PříspěvekPředmět: Re: Flarconův Death seznam   Flarconův Death seznam Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Flarconův Death seznam
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic-
Přejdi na: