Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Zmena SITUACE!

Goto down 
+2
Flarcon
Aquarius
6 posters
AutorZpráva
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/13/2007, 12:09 am

Nastala dosť zvratú a zmeň za poslednej den. Takže víc v týhle téme!

Pár slov k úvodu. Rayne se rozhodla zrušit klan. Nejdríve zrušila ally a pak vysypala náš sklad do neznáma. Já sem ji rekl,ať to radši hodí na mne,že ja tenhle klan rušit nebudu,protože by to byla strašná škoda.
Tak,odted sem váš novej Leader já. Víc informací ohledne situace sem budu psát postupne.
Pro ted vám stačí delat todleto : 1) Dodržovať doterajší pravidla
2) NEBLABOLIT!!! Výjimku tvorí klan chat.
3) Ohledne klan warehousu,zatím tam nic nedávejte,peníze na provoz budou stačit,ja vám pak ktomu povím víc...
4) Válka se SODy skončila,takže žádne jiné provokace a jiné nesrovnalosti!
5) Veškeré dotazy nebo návrhy píšte mne,nebo sem.

Moje ICQ : 302-219-699
Múj Skype : kyle077406

Prozatím vše! DAEMONIC 4EvEr!


Naposledy upravil dne 6/13/2007, 8:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/13/2007, 12:30 am

Aquarius napsal:
Nastala dosť zvratú a zmeň za poslednej den. Takže víc v týhle téme!

Pár slov k úvodu. Rayne se rozhodla zrušit klan. Nejdríve zrušila ally a pak vysypala náš sklad do neznáma. Já sem ji rekl,ať to radši hodí na mne,že ja tenhle klan rušit nebudu,protože by to byla strašná škoda.
Tak,odted sem váš novej Leader já. Víc informací ohledne situace sem budu psát postupne.
Pro ted vám stačí delat todleto : 1) Dodržovať doterajší pravidla
2) NEBLABOLIT!!! Výjimku tvorí klan chat.
3) Ohledne klan warehousu,zatím tam nic nedávejte,peníze na provoz budou stačit,ja vám pak ktomu povím víc
4) Válka se SODy skončila,takže žádne jiné provokace a jiné nesrovnalosti!
5) Veškeré dotazy nebo návrhy píšte mne,nebo sem.


Moje ICQ : 302-219-699
Múj Skype : kyle077406

Prozatím vše! DAEMONIC 4EvEr!
Jak do neznáma? To jako fakt? Tak to bych se na to fakt podíval....
Návrat nahoru Goto down
Roden

Roden


Poeet p?íspivku : 60
Age : 36
Registration date : 23. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/13/2007, 3:14 am

Chtel bych se omluvit sem vernym clenum Daemonic ze sem tak zbabele utek a nechal vas v tom. Uz mi nezbyly zadne psychycke sily, elan ani motivace to davat zonova dohromady. Doufam ze mi odpustite. Budete mi moc chybet stravil se s vama skveli 4 mesice. S pozdravem Roden


DAEMONIC FOREVER


Naposledy upravil dne 6/13/2007, 3:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/13/2007, 12:55 pm

Jelikož a protože mě ještě před touto situací nasrala Rayne, tak jsem opustil klan, ale moc rád se opět a znovu vrátím a pomohu Vám. Rayne profil mažu.

Rodene, myslel sem že je to JEN dovolená Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Roden

Roden


Poeet p?íspivku : 60
Age : 36
Registration date : 23. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/13/2007, 3:04 pm

Jednou se urcite vratim ale ted ne a tady na foru se me jen tak nezbavite Wink
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/13/2007, 8:26 pm

Roden napsal:
Jednou se urcite vratim ale ted ne a tady na foru se me jen tak nezbavite Wink

Aspoň s námi Rode buceš v kontaktu. Ale budeš nám chybět Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: .   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/13/2007, 8:54 pm

Takže Rodene,je ti odpušteno,i když nevím zaco,budeme te postrádat,ale jak sem ti už řekl. Když bude venku sníh,déžď,krupy anebo se budou Bohové zlobit,vždy máš otevřené dveře do naši Haly Wink .

Jo k tomu Adminovi (promiň,zapomnel sem tvé jméno ve hře Laughing ),klidne te pak naberu zase spet....Prozatím ,todleto je odemne vše pirat
Návrat nahoru Goto down
Corsar
Anonymní




Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/14/2007, 12:01 pm

Par dni mi nešel internet a koukám že je to tu všechno na ruby Crying or Very sad Je to strašná škoda že se to takhle pokazilo a Rode ja myslim že ty se nemaš za co omlouvat udělal jsi toho pro Daemonic víc než HODNĚ!!!
Po této situaci sám nevím jak budu pokračovat ale určitě nikdy nezapomenu na Daemony!!!
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/14/2007, 12:11 pm

Corsar napsal:
Par dni mi nešel internet a koukám že je to tu všechno na ruby Crying or Very sad Je to strašná škoda že se to takhle pokazilo a Rode ja myslim že ty se nemaš za co omlouvat udělal jsi toho pro Daemonic víc než HODNĚ!!!
Po této situaci sám nevím jak budu pokračovat ale určitě nikdy nezapomenu na Daemony!!!

Romeo,je to a tebe jak se rozhodneš,ale garantuji ti,že tenhle klan neupadne pod mím vedením,jenom to chce trochu času... bounce
Návrat nahoru Goto down
Corsar
Anonymní




Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/15/2007, 1:19 am

Myslím že toho času bude potřeba vic než hodně Neutral Ale věřím ve tvé schopnosti a v to že nedopustíš aby clan Daemonic zmizel z tohoto světa Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/15/2007, 10:48 am

Corsar napsal:
Myslím že toho času bude potřeba vic než hodně Neutral Ale věřím ve tvé schopnosti a v to že nedopustíš aby clan Daemonic zmizel z tohoto světa Exclamation

Díky Romeo za tvou dúveru,ale i tvá přítomnost v klanu by nám velice pomohla. Takže,je to na tobe jak se rozhodneš,ja říkam,každá ruka a hlava nám teďka pomúže. Veřím,že se rozhodneš správne bounce
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: OZNAM   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/15/2007, 10:57 am

V nedeli nebo v pondelí,vyhlasím stabilní pravidla a povinnosti. Třeba na príklad hodnosti,co a jako se skladem,nábor a výkop,ally atd...Takže prozatím si užívejte volnejší situaci,pak príde disciplína (povinosti,ale i práva Wink ) - jinak rečeno,začneme zase fungovat jako normalnej klan... king
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: OZNAM   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/15/2007, 2:17 pm

Pokud to ješte nevíte,tak vám to reknu. Máte odemne ZAKAZ bezdúvodne zabíjet,urážet,nebo nadávat DarkRayne! Co se stalo se stalo,nebudem to dále rozmazávat! V žádnem prípade neutočit,jenom kdyby začala ona,tak se múžete brániť! Porušení príkazu budu trestat!!!!!! Jen se nadtým zamyslete,nadávkami nic už nevyrešíte,jenom házite drevo do ohne....

Tak si to láskave prosim odpustite! Evil or Very Mad

JO,ješte jedna vec,i když to možná bezdúvodne nebylo,tak nemusíte ji nadávat,každej delá chyby,nekdo víc,nekdo vúbec,ale nikdo nejsme dokonalej!!! Co se týka skladu a veci které tedka prodáva,to nemá nic společného,ty veci které prodávala pred tremi dni,nemá od nás,ale sou to jeji vlastní,tak neargumentujte tým , že nás vykradla bez DUKAZU!!!!
Návrat nahoru Goto down
Roden

Roden


Poeet p?íspivku : 60
Age : 36
Registration date : 23. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/16/2007, 2:06 pm

Ale byl tam DC stit a tallum rucicky, ktery nebyly jeji Wink
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/16/2007, 3:10 pm

Roden napsal:
Ale byl tam DC stit a tallum rucicky, ktery nebyly jeji Wink

Neríkam že ne,ale ona je taky nemá...ja bych si tam treba nikdy svý veci nedal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/17/2007, 12:51 am

Roden napsal:
Ale byl tam DC stit a tallum rucicky, ktery nebyly jeji Wink
Nezapomeň Nighmare róbu
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/17/2007, 5:24 pm

Flarcon napsal:
Roden napsal:
Ale byl tam DC stit a tallum rucicky, ktery nebyly jeji Wink
Nezapomeň Nighmare róbu

A tatosian ring,a hordu materíálu,a nevímm čo ješte ...Ale vyserte se už nato alien
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/17/2007, 6:40 pm

Takže,nahodil sem tam nové zásadné pravidla! Ve hre seberu par nových lidí,kterí budou ve skušební dobe! Do tý doby,mají všichni možnosť ukázat,že sou aktivními členy! ( budouci nedeli,se budou definitivne vykopávat tý,kterí budou neaktívni)
Návrat nahoru Goto down
Illoya

Illoya


Poeet p?íspivku : 34
Age : 34
Registration date : 04. 06. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/17/2007, 6:48 pm

Aquarius napsal:
Flarcon napsal:
Roden napsal:
Ale byl tam DC stit a tallum rucicky, ktery nebyly jeji Wink
Nezapomeň Nighmare róbu

A tatosian ring,a hordu materíálu,a nevímm čo ješte ...Ale vyserte se už nato alien

Sem se bavila nak S Rayne a ta mi rekla, ze jak chtela zrusit klan, ze ty veci pry zmizeli, tak nevim co je na tom pravdy, jo a mimochodem Zdravím všechny a
DAEMONIC FOREVER <3 Like a Star @ heaven scratch
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/20/2007, 10:31 am

V sekci pravidla klanu,pribyli další dve pravidla! (13,14) Tak si je všichni prečtete,a ridte se podle toho! king
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime6/24/2007, 10:30 pm

Takže,další pokračovaní bude vypadat asi takhle. Dneska večer,nebo zítra se vyhodí neaktivní členové . ( 2 rekruti taky)
Pak udeláme nábor,a udeláme si vlastnou ally. Jestli máte nákej jinej typ,sem s tým. Pak do ally prijmem náky klany,a múžem se rozjet...(od znova...)

Pro teď asi vše...
Návrat nahoru Goto down
Pela




Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Registration date : 24. 07. 07

Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime9/3/2007, 5:34 pm

Omlouvam se vsech ze sem tak odesel ale moje financni situace neni tak dobra. A potrebuju is trochu odpocinout a konecne dodelat prstup. Prosim nechte pro me v kalnu malicke mistecko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zmena SITUACE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zmena SITUACE!   Zmena SITUACE! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zmena SITUACE!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic-
Přejdi na: