Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nastup

Goto down 
+2
Aquarius
Roden
6 posters
AutorZpráva
Roden

Roden


Poeet p?íspivku : 60
Age : 36
Registration date : 23. 05. 07

Nastup Empty
PříspěvekPředmět: Nastup   Nastup Icon_minitime6/17/2007, 3:32 am

Kdyz uz vite jak sem odesel tak vam reknu jak sem se davno do klanu i dostal. Prochazim se takle po Giranu a najednou potkam velkyho orka jmenem Athrax. Promluvil na me, ptal se me jestli bych nemel zajem pridat se k Daemonic. Ja mu napsal ze dekuji za nabidku ale uz mam domluveny jiny a on mi na to napsal "TY ODMITAS DAEMONIC!". Tak po uvaze sem rek ze se k Demonum teda pridam. A nakonec sem tu nasel skvelou partu lidi se kteryma sem si pobyt skvele uzil.

cheers Wink Cool
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Nastup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastup   Nastup Icon_minitime6/17/2007, 5:31 pm

No,ja sem to mel lehčí,Flarcon mne zatáhl do hry,Flarcon mne vycvičil,Flarcon mi pomáhal,Flarcon mi dal nabídku do klanu,když mi bylo 51 let,takže sem si tých pár dni se Soudcem užil Laughing Cool
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Nastup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastup   Nastup Icon_minitime6/17/2007, 9:33 pm

Vy všichni, co jste kdy koho nabírali, již jistě víte, že není snadné někoho nového jen tak sehnat. Stejné to je, když sháníte klan, většinou pouze tipujete jaký bude. S tím sháněním to nemáte jako poutník těžké. Neustále dostáváte různé nabídky. Já je také dostával. A bylo jich hodně. Jenže každý vás chce jen tehdy, kdy se vás osobně ptá. Ale když se pak po uplynutí vaší osobní penalize ohlásíte, všude je najednou plno. A i přes předchozí nabídky jste najednou stále jen pouhým poutníkem hledajícím svůj malý kousíček štěstí. Hledající něco, za co by vám bylo hrdostí bojovat. Já to tehdy nakonec našel, i když jsem tomu musel přece jen nakonec vyjít naproti já. Našel v podobě obrovského orka zvoucího bytosti do klanu Daemonic. Promluvil jsem s ním a stal se prvním světlým elfem mezi Daemony.


Naposledy upravil Flarcon dne 11/11/2010, 3:03 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Nastup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastup   Nastup Icon_minitime6/17/2007, 10:06 pm

Ještě za vlády mocného orka Kanika ( nedávno sem ho viděl v Giranu ) jsem se s Marketinkou toulal po náměstí giranském a zachtělo se mi přátel, oslovil sem nevím koho už a už sem tam byl, potom jsem jel na loď a když se po 3 měsících vracím do mého krásného virtuálního světa, tak zjistím, že mě vykopli Very Happy No a teď jsem zase u Vás, a taky tu zůstanu, i přes Váš nezájem Laughing Razz

Toto nejsou žádná fakta, ale jen to, co se opravdu stalo hvf
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Illoya

Illoya


Poeet p?íspivku : 34
Age : 34
Registration date : 04. 06. 07

Nastup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastup   Nastup Icon_minitime6/19/2007, 3:45 pm

Razz já musim velicě poděkovat Flarcovi který mě do klanu přijal, mela sem spousty jiných nabídek, kterých jsem si vážila, ale vždy jsem byla rozhodntá jen pro jeden...
Chtělo to akorát trochu času..z osobních důvodu..... Nikdy jsem ale netušila že můžu potkat tak bezva lidi jako jsou u Damoniců, prožila jsem s vámi zatím krátkou dobu, ale přitom se stalo tolik věci, dobrých i zlých, chci být i nadále u Damoniců, protože si vás hrozně moc vážim Smile a Rode doufám že se vrátíš brzo, protože nám všem moc chybíš Smile albino
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Nastup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastup   Nastup Icon_minitime6/19/2007, 8:45 pm

Illoya napsal:
Razz já musim velicě poděkovat Flarcovi který mě do klanu přijal, mela sem spousty jiných nabídek, kterých jsem si vážila, ale vždy jsem byla rozhodntá jen pro jeden...
Chtělo to akorát trochu času..z osobních důvodu..... Nikdy jsem ale netušila že můžu potkat tak bezva lidi jako jsou u Damoniců, prožila jsem s vámi zatím krátkou dobu, ale přitom se stalo tolik věci, dobrých i zlých, chci být i nadále u Damoniců, protože si vás hrozně moc vážim Smile a Rode doufám že se vrátíš brzo, protože nám všem moc chybíš Smile albino

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Nikdy bych nemyslel ,že to reknu,ale bez nej je tak hnusne čistej vzduch,že mi to až vadí! Rode,rychle si udelej sub,a mazej k nám!!! bounce bounce bounce pirat
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

Nastup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastup   Nastup Icon_minitime6/28/2007, 2:18 pm

Za jedné krásné noci, kdy většina elmorského světa již spala, jsem se se sklopenou hlavou plnou zklamání a bolesti procházela po Giranském náměstí. Nevěděla jsem kam se jen zašít a proto mě napadlo, že si půjdu vyčistit hlavu od zlých myšlenek protříděním batůžku a truhly.Tak jsem zamířila do skladiště. Možná to byl osud, možná spása. Jak jsem tak šla se sklopenou hlavou narazila jsem do mladého muže, který měl v těchto nočních hodinách stejný nápad jako já….

Zprvu jsme byli oba potichu. Ty minuty mi přišly předlouhé. V tom ke mně tento neznámý mladík přistoupil a položil mi do náručí malé zvířátko a prstýnek. Nevěřícně jsem na měj upřela oči a on se jen usmál a povídá: „Než abych to vyhodil, dám to raději krásné Elfce“
Poté jsme strávily dlouhé minuty povídáním. A já se jen modlila, aby tento příjemný muž nezmizel v dáli a já ho už nikdy nespatřila.

K mému štěstí se ozval i druhý den.Byli jsme v neustálém kontaktu a ani už nevím přesně kdy to bylo… nabídl mi, zda bych se nechtěla stát členkou pro mě neznámého klanu. Byla jsem moc ráda za jeho nabídku, ale posmutněle jsem mu sdělila, že jsem ještě moc mladá a nezkušená. Tenkrát mi nebylo ani 40 let a teprve jsem se rozhodovala čím se vlastně stanu.
Byla jsem ale rozhodnuta, že tomuto mladému muži chci stát v boji po boku a tak jsem se s vervou pustila do vzdělávání. Netrvalo to dlouho a ON se zase ozval a pozval mě na rande do klanového sálu, kde mi přichystal krásné překvapení. Uprostřed místnosti bylo nazdobené srdce. S dojetím jsem se posadila uprostřed srdce a dlouho jsme si povídaly. V tom se mě opět pozeptal zda se chci připojit k Daemonum a já kývla. S hrdostí jsem povstala s on mi přidělil znak Daemonů.

Ten ON byl mladý muž jménem Dean

I když někomu může tento příběh připadat fádní, pro mě je to nádherný zážitek na který budu vzpomínat do konce mého života. Jsem hrdá že mohu být mezi DAEMONY!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nastup Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nastup   Nastup Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nastup
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic :: Kronika-
Přejdi na: