Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 odchod z Aliance Steal Heart

Goto down 
+3
stoupik
Admin
Flarcon
7 posters
AutorZpráva
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/12/2007, 12:41 am

Toto téma jsem založil proto aby zde pokud možno všichni napsali svůj názor na odchod nebo případné setrvání v této alianci. Prosím napište zde co si myslíte a jestli jste pro odchod nebo setrvání
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/12/2007, 8:12 pm

Můj názor zní, aby se odešlo, je to silná a velká ally, ale k čemu nám to je, když s náma nespolupracují ?, je jich online 60 a na Bosse jich přijde cca 10 ( 5 Daemonů )....

Nemá to cenu, toť můj názor
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
stoupik

stoupik


Poeet p?íspivku : 3
Age : 48
Localisation : Brno
Registration date : 17. 06. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/12/2007, 10:51 pm

nevim muj nazor na tuto alianci je smiseny mam pocit ze spis ty silnejsi klany vyuzivaji ty klany slabsi a pokud nekdo ze slabsich klanu neco potrebuje zazdiho a taky diky nim kam vlezem porad po nas nekdo de maji az moc nepratel na muj vkus
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/13/2007, 11:08 am

Jelikož sem nemel možnost bejt ve hře,nemám se moc k čemu vyjadrovat.Múj názor je i odejít,i zústat,ale nerád bych byl znovu bez ally,i když by to možná bylo lepší,jak todleto...zatím bych zústal,kým si nenájdem neco lepšího (co pochybuju).Hold se nedá nic delat,situace na serveru je k PRDU...
Návrat nahoru Goto down
SyselVII




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 08. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/14/2007, 3:40 pm

Moj nazor odist od SH je to dobra ally ale ma seru nik nic nepomoze a tak....
Návrat nahoru Goto down
Illoya

Illoya


Poeet p?íspivku : 34
Age : 34
Registration date : 04. 06. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/15/2007, 11:36 am

Ahojky, Už to sice není moje věc, ale kdyby jste chtěli opravdu odejít od SH,tak můžete jít k Ivanneth /nevim presne jesli se to tak pise/ ale je to ciste RP allyance, kterou zalozil Kulich, je to jenom můj názor.
Osobně moc nemám ráda SH a future ještě víc.
Tak děkuji že ste mě vyslechly. Polibek
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/15/2007, 1:47 pm

Illoya napsal:
Ahojky, Už to sice není moje věc, ale kdyby jste chtěli opravdu odejít od SH,tak můžete jít k Ivanneth /nevim presne jesli se to tak pise/ ale je to ciste RP allyance, kterou zalozil Kulich, je to jenom můj názor.
Osobně moc nemám ráda SH a future ještě víc.
Tak děkuji že ste mě vyslechly. Polibek

Ill nerob z toho takovej doják,nic se nestalo,jenom už nenosíš náš odznak,a bojuješ za čest nekoho jinýho,to nic nieje.Takže se správej *jako doma*. Nebudem se predse pretvarovat před nekým,kdo byl u skoro púl roku...Smile
Návrat nahoru Goto down
Auror




Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 16. 08. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/17/2007, 3:44 pm

Sem rozhodne proti. ja bych urcite zustal. preci jen je to jedina ally na servru, ktera je schopna apson trochu konkurovat future. jinak je asi jasny ze dropy z RB nepudou sice nam, ale uprimne bez te ally by zadny RB ani nebyl Smile
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/17/2007, 5:07 pm

Auror napsal:
Sem rozhodne proti. ja bych urcite zustal. preci jen je to jedina ally na servru, ktera je schopna apson trochu konkurovat future. jinak je asi jasny ze dropy z RB nepudou sice nam, ale uprimne bez te ally by zadny RB ani nebyl Smile

Auroro mýliš se,SteelHearth je ve skutečnosti tak rozpadnutá,ješte možná sou natum húř jak my.Voni se jenom tváři,že sou konkurence Future,ale pravda je úplna jiná.Futurakúm nesahaj ani po paty,a když jo,tak jedine v blbosti..
Návrat nahoru Goto down
Auror




Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 16. 08. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/18/2007, 6:04 pm

no rekni mi lepsi ally nez SH(krom future) a jdem tam. tak zase na SH nelpim. jen byt bez aly je pekna otrava takzep orad lepsi Sh nez nic
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime9/18/2007, 6:15 pm

Auror napsal:
no rekni mi lepsi ally nez SH(krom future) a jdem tam. tak zase na SH nelpim. jen byt bez aly je pekna otrava takzep orad lepsi Sh nez nic

Neřeknu,páč neexistuje...a pořád v nich rozdíl mezi SteelHearth a Future nevidím.Banda debilú na druhú,a práva ruka neví co delá druhá :bounce:

Jo a lepší SH jak nic? Nevím,kdybychom potvrdili válku Futurákum,byli by ste na každem míste mrtvý,pomalu by ste z mesta nemohli ven..A posila? VYSRALA by se na vás...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





odchod z Aliance Steal Heart Empty
PříspěvekPředmět: Re: odchod z Aliance Steal Heart   odchod z Aliance Steal Heart Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
odchod z Aliance Steal Heart
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic-
Přejdi na: