Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Můj přechod na kroniku 6

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Můj přechod na kroniku 6 Empty
PříspěvekPředmět: Můj přechod na kroniku 6   Můj přechod na kroniku 6 Icon_minitime9/24/2007, 1:40 pm

Chtěl bych vám oznámit že s nejvyšší pravděpodobností přejdu na kroniku 5 nebo rovnou 6, zatím hledám nejvhodnější server. Pokud byste o nějakém věděli prosím dejte mi tu vědět. POkud možno RP servery. Nechci vás přesvědčovat, ael docela by mě potěšilo kdyby jste někteří šli také blazen
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

Můj přechod na kroniku 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj přechod na kroniku 6   Můj přechod na kroniku 6 Icon_minitime9/24/2007, 2:28 pm

Flarcon napsal:
Chtěl bych vám oznámit že s nejvyšší pravděpodobností přejdu na kroniku 5 nebo rovnou 6, zatím hledám nejvhodnější server. Pokud byste o nějakém věděli prosím dejte mi tu vědět. POkud možno RP servery. Nechci vás přesvědčovat, ael docela by mě potěšilo kdyby jste někteří šli také blazen


Abych řekla pravdu, už jsem o takovémto kroku také přemýšlela.. Vidina toho že mě můžou za půl roku vykrást znova mě děsí.
Návrat nahoru Goto down
Illoya

Illoya


Poeet p?íspivku : 34
Age : 34
Registration date : 04. 06. 07

Můj přechod na kroniku 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj přechod na kroniku 6   Můj přechod na kroniku 6 Icon_minitime9/28/2007, 10:47 pm

Suspect
Kuli vám teď budu celou dobu smutná *snaží se udržet slzy*
Je mi líto že jste odešli pryč....
Ale nic se nedá dělat, přeji hodně štěstí jinde *smutně*
Snad na me nikdy nezapomenete *připíchne text na nástěnku a rozpláče se*
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Můj přechod na kroniku 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj přechod na kroniku 6   Můj přechod na kroniku 6 Icon_minitime9/29/2007, 11:30 am

Illoya napsal:
Suspect
Kuli vám teď budu celou dobu smutná *snaží se udržet slzy*
Je mi líto že jste odešli pryč....
Ale nic se nedá dělat, přeji hodně štěstí jinde *smutně*
Snad na me nikdy nezapomenete *připíchne text na nástěnku a rozpláče se*

Neboj Ill,na tebe se zapomenout nedá * skloní hlavu k zemi* . Budeš nám tam taky chybet *prohliží si svúj starej Daemonic znak* . Mej se tedy na Elmoru dobře,a nezapomen,kdykoliv by ses rozhodla nás najít,máš otevřenou bránu * skladá mapu,a dáva ji do balíčku*.
NaMarie
Návrat nahoru Goto down
Nasgor

Nasgor


Poeet p?íspivku : 25
Age : 33
Registration date : 30. 07. 07

Můj přechod na kroniku 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj přechod na kroniku 6   Můj přechod na kroniku 6 Icon_minitime10/1/2007, 12:15 am

Je to hold škoda...já ještě budu dále bojovat na této kronice*zatne ruku v pěst* dostat tak nějakýho toho zloděje pod ruku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Můj přechod na kroniku 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj přechod na kroniku 6   Můj přechod na kroniku 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Můj přechod na kroniku 6
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic :: Volná diskuse-
Přejdi na: