Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kamael

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Kamael   Kamael Icon_minitime9/24/2007, 2:55 pm

Říká vám to něco? Very Happy Mně teda neříkalo a to jsem i četl příběh světa LN, brácha říkal že tam něco takovýho i bylo, no, já to nepostřehl, ale vypadá to zajímavě...
no zkuste si pohledat, pokud objevíte nějaký skutečně kvalitní odkaz napište mi ho zde prosím
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime9/24/2007, 3:42 pm

Taky se mi to líbilo,mrknu se nekde,jestli se to nedá sehnat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime9/25/2007, 2:32 am

Juuu mozna jsem neco nasla..vypada to celkem dobre.. i obsazenost neni zrovna mala santa http://iceonline.shotzone.cz/page.php?27
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime9/25/2007, 12:57 pm

BlondPrincess napsal:
Juuu mozna jsem neco nasla..vypada to celkem dobre.. i obsazenost neni zrovna mala santa http://iceonline.shotzone.cz/page.php?27
No tenhle jsem taky našel,ael nepatří to do totoho tématu ke Kamaelu ale do tématu o přestupu na jiný server, ten Kamael tam totiž nějaký GM jen zkouší zvlášť,ale je možnost že to pak časem rozjede. O tomhle serveru jinak uvažuji, akorát si nejsem moc jistý jestli tam nebývají problémy s restarty, viz ten chat na pravé straně. Ovšem to nastavení serveru by bylo docela vyhovující
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime9/25/2007, 2:53 pm

Flarcon napsal:
BlondPrincess napsal:
Juuu mozna jsem neco nasla..vypada to celkem dobre.. i obsazenost neni zrovna mala santa http://iceonline.shotzone.cz/page.php?27
No tenhle jsem taky našel,ael nepatří to do totoho tématu ke Kamaelu ale do tématu o přestupu na jiný server, ten Kamael tam totiž nějaký GM jen zkouší zvlášť,ale je možnost že to pak časem rozjede. O tomhle serveru jinak uvažuji, akorát si nejsem moc jistý jestli tam nebývají problémy s restarty, viz ten chat na pravé straně. Ovšem to nastavení serveru by bylo docela vyhovující

Jojo,souhlas
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime11/12/2007, 2:29 pm

kamael je C7 ne? https://www.youtube.com/watch?v=UHsk4JaLz74
a ma to aj novu rasu Smile
Návrat nahoru Goto down
Corsar

Corsar


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 10. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime12/14/2007, 2:08 pm

Zdravím vás přátelé Cool
Také jsem hledal ale zatím jsem našel jen zahraniční servery a taky jen testovaci. Určitě mě to také zaujalo a chtěl bych to vyzkoušet když budete mít nějaké informace určitě to sem hodte Twisted Evil
Jinak kde že to vsichni hrajete? Tuhle jsem zavítal na DE ale nikoho jsem nepotkal Crying or Very sad
Zdraví a pozdravuje Romeo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime12/29/2007, 2:55 pm

Corsar napsal:
Zdravím vás přátelé Cool
Také jsem hledal ale zatím jsem našel jen zahraniční servery a taky jen testovaci. Určitě mě to také zaujalo a chtěl bych to vyzkoušet když budete mít nějaké informace určitě to sem hodte Twisted Evil
Jinak kde že to vsichni hrajete? Tuhle jsem zavítal na DE ale nikoho jsem nepotkal Crying or Very sad
Zdraví a pozdravuje Romeo Very Happy
Ahoj Korsiku, no nevim jak je to s ostatnima ale já a Akva jsme na tom Icu(v téhle sekci tu dala Princezna jeho adresu), teď sem tam narazil i na bráchu od Katy
Návrat nahoru Goto down
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Info:   Kamael Icon_minitime2/28/2008, 6:48 pm

Zdar Kamaeláci, když tam máte tak našlapaný klan, tak sem se vás chtěl zeptat za jaké povolání se tam dobře expí. Chci to tam vyzkoušet.
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime2/28/2008, 9:01 pm

Blaid napsal:
Zdar Kamaeláci, když tam máte tak našlapaný klan, tak sem se vás chtěl zeptat za jaké povolání se tam dobře expí. Chci to tam vyzkoušet.

Jako všude,zvol si co chceš. Expy pujdou pomerne rychle do lvl 70,pak te už nezachráni nic...PS: magové sou tam nejslabší že všech kronik...
Návrat nahoru Goto down
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime2/28/2008, 9:19 pm

A jaké je tam podle tebe nejlepší povolání? Nebo ještě lépe jestli máte nějaké VT,TS abych se vás mohl jít zeptat rovnou tam.
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime2/28/2008, 11:04 pm

Blaid napsal:
A jaké je tam podle tebe nejlepší povolání? Nebo ještě lépe jestli máte nějaké VT,TS abych se vás mohl jít zeptat rovnou tam.
Zdar Blaide, žádné TS ani VT tam nemáme. Ale k těm povoláním ti mohu říct asi tolik, aby sis vybral za co se ti dobře hraje,je to tam navzájem citelně vyrovnanější než bylo na C4
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime2/28/2008, 11:42 pm

Flarcon napsal:
Blaid napsal:
A jaké je tam podle tebe nejlepší povolání? Nebo ještě lépe jestli máte nějaké VT,TS abych se vás mohl jít zeptat rovnou tam.
Zdar Blaide, žádné TS ani VT tam nemáme. Ale k těm povoláním ti mohu říct asi tolik, aby sis vybral za co se ti dobře hraje,je to tam navzájem citelně vyrovnanější než bylo na C4

Přesne tak,zistíš rychle,o čem je řeč
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kamael Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamael   Kamael Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kamael
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic :: Volná diskuse-
Přejdi na: