Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 DaEmOnIc žIjE !!!!

Goto down 
+2
BlondPrincess
Aquarius
6 posters
AutorZpráva
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime1/9/2008, 6:17 pm

DaEmOnIc žIjE !!!! Shot0010

DaEmOnIc žIjE !!!! Shot0011

DaEmOnIc žIjE !!!! Shot0012

DaeMoNiC 4EvEr!

PS: Oceanicu,jen tak dál.
S pozdravem exLeader of Daemonic Aquarius alias Akvárko king
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime1/9/2008, 11:16 pm

Juchůůůůůůů jen tak dal kluciiiiiiiiii flower What a Face
Návrat nahoru Goto down
Illoya

Illoya


Poeet p?íspivku : 34
Age : 34
Registration date : 04. 06. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime1/11/2008, 11:41 pm

Krááásné *vzpomíná*
chybíte mi na DE *smutně se koukne, otočí se a utíká pryč*
Návrat nahoru Goto down
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime1/12/2008, 12:43 pm

Máte už i halu?
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime1/12/2008, 1:54 pm

Blaid napsal:
Máte už i halu?

Nevidíš? Stále mne až 30 mega Very Happy Cool

PS: Ty fotky sou poněkud starý,tak aby sme se trošku zamachrovali,tak dodám popis naši výbavy.

Aquadius - Majestic Robe Set
- Sword of Miracle + Acumen
- Majestic šperky Set

Flarcon -Noblesse
- Dark Crystal Heavy Set
- Frogotten Blade + Health
-Šperky: vše Tateossian + Baium

Ariane - Majestic Light Set
- Bloody Orchid + BackBlow
- Black Ore šperky Set

V porovnaní s Elmorem hráme na trikrát menších ratech,ale zato výbavu sme si dokázali samy třikrát rychleji sehnat. Smile
To sem jen tak spomenul,aby ste si nemysleli,že hráme na totálnych prdech Smile Hodně štestí. Laughing

Edit by Flarcon
Návrat nahoru Goto down
Arianne

Arianne


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 27. 08. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime2/25/2008, 2:55 pm

Server byl úspěšně (jak podle koho Very Happy) převeden na Kamael.
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime2/25/2008, 10:24 pm

Arianne napsal:
Server byl úspěšně (jak podle koho Very Happy) převeden na Kamael.

Ale jo,grafika pěkná,menší nároky,menší lagy,nová rasa...Myslím,že si stejne zvykneme Smile Wink
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime2/29/2008, 10:07 pm

Aquarius napsal:
Arianne napsal:
Server byl úspěšně (jak podle koho Very Happy) převeden na Kamael.

Ale jo,grafika pěkná,menší nároky,menší lagy,nová rasa...Myslím,že si stejne zvykneme Smile Wink


Na jakém že jste servru ? Mám pocit že jsem jmeno Aquarius zahlídla na Exiled - Destiny???? Smile
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime2/29/2008, 11:06 pm

BlondPrincess napsal:

Na jakém že jste servru ? Mám pocit že jsem jmeno Aquarius zahlídla na Exiled - Destiny???? Smile
No jsme pořád na tom IceOnlinu kde jsi s náma byla chvilku i ty
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime2/29/2008, 11:54 pm

BlondPrincess napsal:
Aquarius napsal:
Arianne napsal:
Server byl úspěšně (jak podle koho Very Happy) převeden na Kamael.

Ale jo,grafika pěkná,menší nároky,menší lagy,nová rasa...Myslím,že si stejne zvykneme Smile Wink


Na jakém že jste servru ? Mám pocit že jsem jmeno Aquarius zahlídla na Exiled - Destiny???? Smile

Heh,ja sem jenom jedno pošahané Akvárko. Všichni ostatní sou trapný napodobeniny afro
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime3/3/2008, 2:16 pm

Aquarius napsal:
BlondPrincess napsal:
Aquarius napsal:
Arianne napsal:
Server byl úspěšně (jak podle koho Very Happy) převeden na Kamael.

Ale jo,grafika pěkná,menší nároky,menší lagy,nová rasa...Myslím,že si stejne zvykneme Smile Wink


Na jakém že jste servru ? Mám pocit že jsem jmeno Aquarius zahlídla na Exiled - Destiny???? Smile

Heh,ja sem jenom jedno pošahané Akvárko. Všichni ostatní sou trapný napodobeniny afro

No já jen že tam kde jsem te videla jsou jen Amici a zadny cech a zrovna kdyz se tam obevilo tve jmeno vyslo z jeho ust ceske slovo Very Happy Asi nahoda
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime3/5/2008, 4:15 am

Naslo by se mistecko v klanu? Elmore uz se asi nerozjede a pokud ano bude to stat za deravou backoru.Premyslim ze bych zacala od zacatku na Icu .. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime3/5/2008, 11:49 am

BlondPrincess napsal:
Naslo by se mistecko v klanu? Elmore uz se asi nerozjede a pokud ano bude to stat za deravou backoru.Premyslim ze bych zacala od zacatku na Icu .. Rolling Eyes
Wohooooo, jasně že našlo, místa je až až a pro lidi jako ty máme dveře vždy otevřené Very Happy . No a možná připravenou i nějakou tu pomocnou packu nebo jak bych řekl akvovi nějaký to pádlo Cool
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime3/5/2008, 12:29 pm

BlondPrincess napsal:
Naslo by se mistecko v klanu? Elmore uz se asi nerozjede a pokud ano bude to stat za deravou backoru.Premyslim ze bych zacala od zacatku na Icu .. Rolling Eyes
Jo a ještě maličkost, Ice má novou adresu: www.iceonline.eu

P.s.: Někdo tam na tebe už hodně netrpělivě čeká Wink
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime3/5/2008, 3:53 pm

Flarcon napsal:
BlondPrincess napsal:
Naslo by se mistecko v klanu? Elmore uz se asi nerozjede a pokud ano bude to stat za deravou backoru.Premyslim ze bych zacala od zacatku na Icu .. Rolling Eyes
Jo a ještě maličkost, Ice má novou adresu: www.iceonline.eu

P.s.: Někdo tam na tebe už hodně netrpělivě čeká Wink


už mám vše připravené, jediné s čím mám problém je vytvoření acc.. jak máte stránky v předělávce.. nejde to Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime3/5/2008, 5:30 pm

BlondPrincess napsal:
Naslo by se mistecko v klanu? Elmore uz se asi nerozjede a pokud ano bude to stat za deravou backoru.Premyslim ze bych zacala od zacatku na Icu .. Rolling Eyes

I kdyby místo nebylo,tak by se vždy nákej parazit dal vyhodiť Smile ae samozrejme že je,a budeme jenom rádi,když se vrátiš spet Smile
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime3/5/2008, 5:31 pm

Flarcon napsal:
BlondPrincess napsal:
Naslo by se mistecko v klanu? Elmore uz se asi nerozjede a pokud ano bude to stat za deravou backoru.Premyslim ze bych zacala od zacatku na Icu .. Rolling Eyes
Wohooooo, jasně že našlo, místa je až až a pro lidi jako ty máme dveře vždy otevřené Very Happy . No a možná připravenou i nějakou tu pomocnou packu nebo jak bych řekl akvovi nějaký to pádlo Cool

Padlo? Spíš síť Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime4/26/2008, 11:14 pm

Zdravim všechny Daemony co sem ještě sem tam zavítají. Je to tu už docela mrtvý mi přijde Neutral
Přidámvám tu alespoň pár obrázků z Korálového útesu, jen škoda že k tomu není i tamní hudba
DaEmOnIc žIjE !!!! Shot0014

DaEmOnIc žIjE !!!! Shot0016

DaEmOnIc žIjE !!!! Shot0017

DaEmOnIc žIjE !!!! Shot0018

Mno třeba se vám ty obrázky líbily tak se tam můžete někdy zasvit, osobně mi tam přišla atmosféra romantičtější než v Heine cheers , akorát je to tam kapku menší
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime6/18/2008, 9:37 pm

Zdravim daemoni, tak jsem se poprvý za celou dobu hraní LN dopravocal k Noblesse. Barak mrtev a já Baron cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





DaEmOnIc žIjE !!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: DaEmOnIc žIjE !!!!   DaEmOnIc žIjE !!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
DaEmOnIc žIjE !!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Forum
» Daemonic na Royal Elmoru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic :: Galerie-
Přejdi na: