Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Novinky

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Novinky   Novinky Icon_minitime5/14/2007, 1:58 am

Takže ať se Vám to líbí nebo ne, prostě sem udělal tohle forum, už jen proto, že mě to baví a že chci pro klan něco udělat...

Mějte prosím trošku trpělivosti, tohle je moje první forum, takže se to učím, ale jakoukoli připomínku nebo nápad ocením na PM rendeer
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Cathrina

Cathrina


Poeet p?íspivku : 8
Age : 34
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime5/17/2007, 8:08 am

rozhodně se za nic nezlobím máš totu pěkné a jsem se vším spokojená u mě máš 10 bodů Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime5/18/2007, 1:36 pm

A protože není co dělat, tak se alespoň stáhnul nějaký smailíky, aby jste měli z čeho vybírat nevim reprak lklk lklk reprak

:smail: :banan: hvf hff grr mix lizacka listen lklk mlc zabka tanec blazen reprak nevim
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime6/19/2007, 12:02 pm

Přidány další smailíky pro náročné Smile

:ahoj: tyWoe dablik Ocicka pulLitr Neo kouka stuj bude zvracet smíích mlcim redkvička Polibek Je mi smutno
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime6/25/2007, 1:14 pm

Přidal sem další hodnosti a taky nekteré členy povýšil. Víc v sekci info,a sarže.
Systém sarži je zoradenej od nejvetší po nejmenší :
1.) Leader
2.) General
3.) Commander
4.) Sergeant
5.) Captain
6.) Lieutenant
7.) Corporal
8.)Trooper
9.) Recruit

Překlad : Vúdce,Generál,Velitel,Seržant,Kapitán,Poručík,Desiatnik,Pešiak,Rekrut
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime6/27/2007, 6:00 pm

Novinka,ale asi né pro všechny...( presneji, tvrdší povolení)

Všem dústojníkum (seržant,velitel,generál) udeluju povolení,a i povinnost komandovat (pripomínat,nebo delat natlak) rekruty a ostatní,který si neplní svý povinnosti v naslednovních vecech :

1) Napsat príbeh ! ( 7 dní od prijetí)
2) Registrace tady na fóru a taky na onlinegamers!
3) Odevzdávaní materialu a penez do klanovýho skladu!


Dúvod : Ja to sám nestíham,mám práci,a málo času,a jelikož nekterí naši členové pořád nejsou zaregistrovaný ani na fóru,tak sem se rozhodl k tomuhle rešení!

čekám ochotnej prísup ze strany dústojníku Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime6/27/2007, 11:46 pm

Aquarius napsal:
Novinka,ale asi né pro všechny...( presneji, tvrdší povolení)

Všem dústojníkum (seržant,velitel,generál) udeluju povolení,a i povinnost komandovat (pripomínat,nebo delat natlak) rekruty a ostatní,který si neplní svý povinnosti v naslednovních vecech :

1) Napsat príbeh ! ( 7 dní od prijetí)
2) Registrace tady na fóru a taky na onlinegamers!
3) Odevzdávaní materialu a penez do klanovýho skladu!


Dúvod : Ja to sám nestíham,mám práci,a málo času,a jelikož nekterí naši členové pořád nejsou zaregistrovaný ani na fóru,tak sem se rozhodl k tomuhle rešení!

čekám ochotnej prísup ze strany dústojníku Twisted Evil
No budu se snažit, ale jsem na tom jak ty a ještě hůře, mám teď totálně nulovej přehled Neutral
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime7/1/2007, 12:00 pm

Vodednska 1.7.2007 mají všichni dústjníci právo delat hromadnej nábor,podmínky sou znalost pravidel,spolupráce,neblabolení ! Stejne budou všichni jeden tejden ve skušební dobe,takže s panchartama se štvát nebudem... Teďka HURRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA do toho!!! (jo a taky aktívnosť)
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime7/14/2007, 10:39 pm

RolePlay se v našem Elmoru vrací spet,a ja chci mít RP klan,tudiž sem se rozhodl pro todleto rešení!

Do Pondelí 23.07.2007 bude mít každej Daemon napsaný svúj príbeh!Kdo to nebude mít,bude nemilosrdne a tvrde potrestán! Ak potrebujete víc času,reknite mne,nebo Deanovi! Nevedomost neomlouvá!
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime7/30/2007, 10:47 am

Termín pro príbehy se prodlžuje na dobu neurčitou! To ale neznamená,že svuj pribeh nebude mít napsaný!
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime7/30/2007, 10:49 am

Odedneska skončila penalizace,takže múže zase prijmout spet Illoyu a Flarcona. Sem rád,že se vracíte spet...Jejich hodnost a postavení zústava.Taktéž odedneška zastavuju nábor nových členú,až na výjimky které povoluju jenom já!!!
Máme dosť lidí,a musíme si v tom udelat pořádek,do odvoláni zákaz náboru platí od zítra!
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime8/16/2007, 11:09 am

Před nekolik dny sme se s vedením klanu a jeho dústojníky dohodli na podmínkach našeho náboru.Proto od budoucí nedele,začíname novej nábor.Potřebujeme nabrat tak 7 lidí,ve veku 70+.Nekterá práva jim budou neudelana,do tý doby,kým se nezaregistrujou,nenapíšou,a nevymyslí si vlastní heslo a příbeh.Také upozorňuju všechny nadšence,kterí si myslí,že budeme *silnejší klan*,že nábor se nebude konat do tý ,kým všichni do jednoho nebudou mít príbeh,a vlastní heslo!
Až se tak uskuteční,múžem začít znovu nabírat! Také vám týmhle příspevkem připomínam všem dústojníkum,že tydlety podmínky musej vedeť na spameť!!!!
S pozdravem vúdce Daemonic Aquarius.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime8/20/2007, 4:00 pm

Dean se vrací v plné síle Smile

Akvo, gratuluju konečně k tomu přestupáku Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime8/26/2007, 7:55 pm

Vzhledem tomu,že lidi nezvládaj situaci tady na foru,a ja nestíham,sem se rozhodl vytvořiit si vlastní icq jenom pro klan.Linky s novinkama a oznamama budu posílat přes to,takže novou podmínkou našeho klanu bude mít aktivní icq,a vedeť jeho číslo! Dústojníci nenaberou novýho člena,kterej nebude mít funčkní,nebo aktivní ICQ!!
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime8/30/2007, 10:51 am

Takže asi postupne začneme precházet no novej platebnej systém,s tým rozdílem,že poplatek se mení na 2,5 na jednoho,takže 10m na 4 lidi.
Víc najdete v sekci INFO.
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime9/1/2007, 10:35 am

Lidi,odpojil nám net,takže nevím kdy nám zas nahodej novej.Počítam tak v nedeli,možná až v pondelí..Tak to nejak vydržte bez mí organizace :banan:
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime9/27/2007, 4:44 pm

S hlubokou llítostí vám oznamuji ,že už sem officiálne zažádal Pokera,o zmenu clan leadra. Novým clan leadrem klanu Daemonic bude Oceanic. Týmto mu úpřimne gratuluju,a přeju hodne štestí. Taktéž mu musím podekovat,za ochotu a zodpovednost,kterou si bere na sebe.
Teď pár teplých slov,v mojom jazyku king :

Za tie tri mesiace,čo som mal česť vládnuť tomuto klanu,som sa veľmi veľa naučil,a dozvedel. Ajkeď občas boli situácie,že by som vás všetkých nakopal niekam ( skoro všetkých) ,tak mi predsa len za vami bude smutno. Dúfam,že Oceanic sa bude o vás dobre starať,a bude úšpešnejší,ako som bol ja. Pevne verím,že tento klan ešte privedie do obdobia jeho slávy a keby aj nie,je to stále výkon byť na Dark Elmori,pretože Daemonic žije od založenia serveru.Možno sme jediný,možno jedny z mála,ktorí na tamto serveri sú od jeho začiatku.
Dôvodom prečo odchádzam,je zlá situácia na serveri,a Flarconove vykradnutie mi to iba odkleplo,takže sa sťahujeme na C6. Prídem vás niekedy pozrieť na fórum,a možno niekedy aj do hry mrknúť,ako sa vám darí,a dúfam,že v novej alianci dosiahnete toho viac,ako sme dosiahli v predošlých. Takže Aiya Daemonic s pozdravom exClan Leader Aquarius
Návrat nahoru Goto down
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime9/27/2007, 7:54 pm

Aquarius napsal:
S hlubokou llítostí vám oznamuji ,že už sem officiálne zažádal Pokera,o zmenu clan leadra. Novým clan leadrem klanu Daemonic bude Oceanic. Týmto mu úpřimne gratuluju,a přeju hodne štestí. Taktéž mu musím podekovat,za ochotu a zodpovednost,kterou si bere na sebe.
Teď pár teplých slov,v mojom jazyku king :

Za tie tri mesiace,čo som mal česť vládnuť tomuto klanu,som sa veľmi veľa naučil,a dozvedel. Ajkeď občas boli situácie,že by som vás všetkých nakopal niekam ( skoro všetkých) ,tak mi predsa len za vami bude smutno. Dúfam,že Oceanic sa bude o vás dobre starať,a bude úšpešnejší,ako som bol ja. Pevne verím,že tento klan ešte privedie do obdobia jeho slávy a keby aj nie,je to stále výkon byť na Dark Elmori,pretože Daemonic žije od založenia serveru.Možno sme jediný,možno jedny z mála,ktorí na tamto serveri sú od jeho začiatku.
Dôvodom prečo odchádzam,je zlá situácia na serveri,a Flarconove vykradnutie mi to iba odkleplo,takže sa sťahujeme na C6. Prídem vás niekedy pozrieť na fórum,a možno niekedy aj do hry mrknúť,ako sa vám darí,a dúfam,že v novej alianci dosiahnete toho viac,ako sme dosiahli v predošlých. Takže Aiya Daemonic s pozdravom exClan Leader Aquarius

Myslím si že ted když znovu zavedli tu změnu Hesla tak se to bude pomalu vytrácet to vykrádání.Jinak v pondělí mě vyprší Clan Penalty takže se VRACÍM!!!
Gratuluju Oce k budoucímu leaderství a doufám že bude minimálně tak úspěšný jako byl Akva.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Novinky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Novinky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic-
Přejdi na: