Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Oznámení

Goto down 
+9
Blaid
Auror
Flarcon
Nasgor
BlondPrincess
Aquarius
siux
Roden
Admin
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime8/20/2007, 11:33 am

Oddneska začíname novej nábor.Jelikož vetšina členú dodala svúj příbeh a napsala si svoje heslo,mohu vyjádřit,že sem nadmerne spokojenej Very Happy. Ješte mi pořád chybí příbeh od Siuxe,příbeh a heslo od Pely,příbeh a heslo od Soudce.

Myslím,že to nemusíme protahovat dále,takže dústojníci,múžete se pustit do práce.Vpředem zamluvené místo má : DaemonPrincess
Sixty
Sadler (Nekron,ale ten ešte expí)

Podmínky a pravidla,které dústojníci musí říct kandidátum o místo u nás :

1) Týdení skušební doba jako rekrut.

2) Registrace,prečtení a souhlas s pravidlama na www.daemonic.forumczech.com

3) Svúj vlastní príbeh,a pozdravní heslo (minimálne snaha o RP chovaní)

4) Bez příbehu a bez hesla nebude možnost nahlédnout do klanového skladu a také možnosť vyhodit cizince z haly.V extrémnich případech zakážu používat funkce haly,kdyby nekdo delal problém.

5) Odevzdávaní poplatku a materialu podle pravidel skladu.

6) Možnosť kdykoliv samovolne odejít v skušební dobe.

7) Vek minimálne 70+ a výbava B set (minimálne C zbraň u mágu).
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime8/21/2007, 6:34 pm

SyselVII je nepřítomen kvúli dovolené,čas príchodu neznámej
Návrat nahoru Goto down
Nasgor

Nasgor


Poeet p?íspivku : 25
Age : 33
Registration date : 30. 07. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime8/21/2007, 10:48 pm

poslušně hlásim že sem opět zde geek
Návrat nahoru Goto down
siux




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 02. 07. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime8/22/2007, 5:52 pm

lidicky bohuzel tu nebudu do nedele alebo utorka ted nevim.... je ze by si ma akvo nevihodil. dekuji ze ma nevihodis. aspon dufam..... afro
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/7/2007, 2:59 pm

Oznamuji, že teď budu hrát minimálně, kvůli vážným rodinným důvodům. Díky
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Auror




Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 16. 08. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/9/2007, 9:03 pm

Ahoj tedko jedu na 5 dni (po-pa) se skolou pryc. Mel bych se vratit v patek odpoledne takze me zatim nevyhodte diky Smile
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/17/2007, 5:10 pm

Začíname novej nábor,podmínky : Vek 70+,slušné správaní,2.5m tejdenne do kasy,aktivnost,spolupráce.
Rozhodl sem se zmenit systém,vysrát se na príbehy,registraci,icq,práva atď.Dostanou základní práva všichni,a za výjimečné zásluhy budou dústojníci.Nicméne status Recruit zústava.Taky koho by zajímali pravidla,ať se dobrovolne regne na foru,koho nebudou zajímat,tak za jej porušení budu brát práva.Nevedomost neomlouvá,pujdou na vlastní pest..

PS: Omlouvam se všem,které sem buzeroval s príbehem a podobnýma vecema,ale jinak to zaítm nejde.Za chvílu by začali všichni protestovat,že se u nás nudí,tak se snažím udelat co nejvetší nabor MAGU abychom mohli aspon samy chodit na raida... Smile čím drív začneme,tým lépe pro nás Wink
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/19/2007, 7:23 pm

Takže Vám jen chci oznámit, že dnes jsem ukončil studium a hned se poptal po práci, když mě vemou, budu tu minimálně ( snad tím někoho potěším:D )....
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/23/2007, 12:14 pm

Potřeboval sem si dát pauzu od klanu, měl sem toho plnou hlavu. Chci se vrátit tak doufám že klan nějak održíte.
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/23/2007, 3:32 pm

Chtěl bych vám oznámit že Flarcon bude smazán. Byl jsem trošku vykraden, takže ho smažu dříve než za mě ta dotyčná osoba co to provedla začne dělat ještě nějaké blbosti. Tímto se s vámi Flarcon loučí Neutral . Po dobu trvající smazání ještě zůstanu v klanu abych měl nějaký dohled. Prosím při každém přihlášení Flarcona ho žádejte o heslo
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/24/2007, 12:50 am

Flarcon napsal:
Chtěl bych vám oznámit že Flarcon bude smazán. Byl jsem trošku vykraden, takže ho smažu dříve než za mě ta dotyčná osoba co to provedla začne dělat ještě nějaké blbosti. Tímto se s vámi Flarcon loučí Neutral . Po dobu trvající smazání ještě zůstanu v klanu abych měl nějaký dohled. Prosím při každém přihlášení Flarcona ho žádejte o heslo

Moc mě to mrzí Flarcone... A neboj se, s novou postavou Ti pomůžeme...
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/24/2007, 12:54 pm

Admin napsal:


Moc mě to mrzí Flarcone... A neboj se, s novou postavou Ti pomůžeme...
Mno, uvidím, asi teď budu trávit v LN míň času, nevim. Nejde ani tak o ty věci co mi čmajzli. Jde spíše o tu skoro roční práci co jsem Flarcona budoval, cvičení, reputace, přátelé a to všechno okolo, to teď šlo všechno pěkně do ..... Docela uvažuji i o jiném serveru
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/24/2007, 2:24 pm

Achjooo šíří se to jako hnusný MOR !!!!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Sakra proc to musi postihnout zrovna lidi jako je Flarco No a takove s prominutim svine z FUTURE ne! confused
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/24/2007, 3:41 pm

Jelikož Flarcové vykradnutí dosť vecí zmenilo,tak bych chtel podotknotu jenom jednu vec,že uvažuju o prechodu Daemonic na jinou kroniku,prípadne server.Taky s tým subclassem se nedá nic vyřešit,a situace na DE začína bejt fakt kritická.
To znamená,že ty kterí budou chtít zústat,jim nechám leadrovaní klanu,nebo se společne rozhodneme o dalších postupech.

PS: Flarco mne do tydlety hry dostal,a hrát bez neho nebude už to co to bejvalo,takže jeho stahovaní bude možná i naše vpředem jenom říkam,že zatím se razantní kroky ani bez vášho vedomí delat nebudou!!
Návrat nahoru Goto down
Nasgor

Nasgor


Poeet p?íspivku : 25
Age : 33
Registration date : 30. 07. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/24/2007, 10:27 pm

Aquarius napsal:
Jelikož Flarcové vykradnutí dosť vecí zmenilo,tak bych chtel podotknotu jenom jednu vec,že uvažuju o prechodu Daemonic na jinou kroniku,prípadne server.Taky s tým subclassem se nedá nic vyřešit,a situace na DE začína bejt fakt kritická.
To znamená,že ty kterí budou chtít zústat,jim nechám leadrovaní klanu,nebo se společne rozhodneme o dalších postupech.

PS: Flarco mne do tydlety hry dostal,a hrát bez neho nebude už to co to bejvalo,takže jeho stahovaní bude možná i naše vpředem jenom říkam,že zatím se razantní kroky ani bez vášho vedomí delat nebudou!!


Ahojte....promiňte že se vměšuju do vašich záležitostí, ale ste nejlepší parta v La2 kterou sem potkal a jen tak mě napadla jedna věc.... Futuráky nikdy nevykrádá a všichni sou bohatý jak.... neni to divný??
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/25/2007, 2:17 am

Jo jo o tom už jsem taky dlouho přemyšlela.. no nebude to tím že odtad se šíří to zlo? No scratch
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/25/2007, 3:38 am

No, ten nový server mě taky napadl, jelikož to na DE už vypadá jako v Okrsku 13....
Ale jaký server, to mě nenapadá.... Možná by to chtělo jen přesvědčit adminy o tom, že RP musí být oživeno a hajzlové vymíceni...

Jinak oznamuju, že Dean už nebude mou hlavní postavou, dělám si Duelista, jsem zatím jen 47 věk, ale už mám dualy Delusiony +10 :-P
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime9/27/2007, 11:07 pm

Takže ješte jednou hodne štestí Oceanicu,a gratuluju.Doufám,že mu vy Daemoni nebudete delat zle,nebo vás prídu nakopat Smile.
JO Oceane,más adminovský práva tady na fóru.Kdo by se chtel pripojit k nám,na naši C6,ať dá vedeť mne pres icq: 302-219-699.

Aiya Daemonic,bola pre mňa česť pre vás veliť king
Návrat nahoru Goto down
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime10/3/2007, 4:04 pm

No tak můj příchod do klanu se oddaluje, protože nemůžete přijímat. Takže až příští týden no.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 71
Age : 35
Registration date : 12. 05. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime10/7/2007, 11:33 pm

Se smutkem Vám oznamuji, že jsem nadobro odešel z klanu, dostal sem nabídku od KoB ( Knights of Balance ). V ally ( kde jste byli ), se mi nelíbil přístup hráčů k ostatním klanům ally třeba při pomáhání na RB.
Jinak ještě můžete poděkovat hráči Auroro, který mě dokopal k odchodu tím, že když šel kolem mne ( vykupoval sem a asi si myslel, že nejsem přítomen )v Giranu, dal mi popisek "čůrák pepa" .... Takže poděkujte jemu Smile
KoB je v ally Eveness, a Ti jsou schopni se ve všední den sejít v 6:00AM na RB.

Ten, kdo mi bude nejvííííce chybět bude moje Láska, snoubenka Princezna Je mi smutno


VŠEM, kromě Aurora, přeji Hooodně moc herních úspěchů a to i v reálném životě, prostě ať se daří....

Je taky docela možné, že se do Daemonic vrátím, ale v nejbližší době to nebude a taky se to nestane, pokud Auroro bude v klanu Daemonic, nestojím o takového spoluhráče....

Se smutkem, Váš klanový Veterán Thralll, Marketinka, Dean, Alvin
Návrat nahoru Goto down
https://daemonic.forumczech.com
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime10/8/2007, 8:16 am

Admin napsal:
Se smutkem Vám oznamuji, že jsem nadobro odešel z klanu, dostal sem nabídku od KoB ( Knights of Balance ). V ally ( kde jste byli ), se mi nelíbil přístup hráčů k ostatním klanům ally třeba při pomáhání na RB.
Jinak ještě můžete poděkovat hráči Auroro, který mě dokopal k odchodu tím, že když šel kolem mne ( vykupoval sem a asi si myslel, že nejsem přítomen )v Giranu, dal mi popisek "čůrák pepa" .... Takže poděkujte jemu Smile
KoB je v ally Eveness, a Ti jsou schopni se ve všední den sejít v 6:00AM na RB.

Ten, kdo mi bude nejvííííce chybět bude moje Láska, snoubenka Princezna Je mi smutno


VŠEM, kromě Aurora, přeji Hooodně moc herních úspěchů a to i v reálném životě, prostě ať se daří....

Je taky docela možné, že se do Daemonic vrátím, ale v nejbližší době to nebude a taky se to nestane, pokud Auroro bude v klanu Daemonic, nestojím o takového spoluhráče....

Se smutkem, Váš klanový Veterán Thralll, Marketinka, Dean, Alvin


V KOB sem byl teď asi týden.Sice se umí domluvit na RB v 6 hodin, ale v PvP a na CS sou o hodně pozadu od ostatních klanů. Ta výměna hráču neaktivních za aktivní jak proběhla tady tak tam se na ni teprve chystají. Takže daemonic je tak o měsíc dopředu od KOB. Jenom ti říkám jaká je situace, je to tvoje rozhodnutí, přesvědčovat tě nebudu, vyzkoušet se musí všechno.
Návrat nahoru Goto down
Illoya

Illoya


Poeet p?íspivku : 34
Age : 34
Registration date : 04. 06. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime10/8/2007, 6:38 pm

Deane,....
To mě mrží že jsi od daemoniců odešel....
No
Princezna z toho musí být asi hodně smutná No
Achjo achjo....
Oce přeju ti taky moc štěstí ať se ti moc a moc daří vést klan...
study
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime10/8/2007, 10:40 pm

Aiya Daemoni.

Jak jste si určitě ani nevšimly,odešla jsem z klanu. Nikdo mě nenavaděl ani neradil... odešla jsem sama a hlavnim důvodem byla má velice malá aktivita.(škola a práce) Zbytečně jsem zabírala místo Rolling Eyes pro nějake aktivnější hráče.

Pamatuji na každou minutu v tomto klanu.. nikdy nezapomenu na lidičky se kterými jsem prožívala dobré i zlé.... Bude mi po vás opravdu smutno *zadržuje pláč*

Určitě se chci s vámi vídat nadále *již neudrží pláč a schova hlavu do dlaní* Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

achjoooooooooooooooooooooooooooooooo *připíchne vzkaz na nástěnku , upustí špendlíky na zem a s pláčem uteče pryč.*
Návrat nahoru Goto down
Corsar

Corsar


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 10. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime10/10/2007, 11:00 pm

Zdravím všechny Daemony Cool moc lidi me tu asi nezna ale byl jsem tu za Ery Akvarka Rodena a nasi lady(DarkRayne) Twisted Evil snazil jsem se sledovat situaci tady a koukam ze dost lidi co jsem znal odhcazi je to skoda premyslel jsem o navratu(protože se zlepšila má časová situace Surprised ) ale hlavne jsem vas chtel pozdravit a zeptat se jak se vam vsem vede?
Návrat nahoru Goto down
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime10/13/2007, 12:13 am

Ti kteří budou víc než 2 týdny mimo a neomluví se na forum jsou automaticky vyhozeni z klanu.

Dávejte si na to pozor! ! !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oznámení
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic-
Přejdi na: