Daemonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daemonic

Clan Daemonic
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Oznámení

Goto down 
+9
Blaid
Auror
Flarcon
Nasgor
BlondPrincess
Aquarius
siux
Roden
Admin
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Auror




Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 16. 08. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime10/14/2007, 10:41 pm

Admin napsal:
....blblal.
Jinak ještě můžete poděkovat hráči Auroro, který mě dokopal k odchodu tím, že když šel kolem mne ( vykupoval sem a asi si myslel, že nejsem přítomen )v Giranu, dal mi popisek "čůrák pepa" .... Takže poděkujte jemu Smile

VŠEM, kromě Aurora, přeji Hooodně moc herních úspěchů a to i v reálném životě, prostě ať se daří....

Je taky docela možné, že se do Daemonic vrátím, ale v nejbližší době to nebude a taky se to nestane, pokud Auroro bude v klanu Daemonic, nestojím o takového spoluhráče....

Se smutkem, Váš klanový Veterán Thralll, Marketinka, Dean, Alvin
jen k tomu dodam, ze se mi nekdo dostal na ucet a sundal mi vsechny veci do inventare(nic neukrad) a asi v te dobe ti tam dal ten titul. je mi to lito ale ja za to nemoh

p.s. aby se tady nehralo na hodneho a spatneho tak prikladam screen-nebudu to nijak komentovat

Oznámení - Stránka 3 Beznzvuby6


Naposledy upravil dne 10/14/2007, 11:03 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Auror




Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 16. 08. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime10/14/2007, 11:00 pm

Chtel bych oznamit ze, za postavy ktere mam u Daemonu uz nebudu hrat aktivne je mi to lito ale hraju tedko za novou postavu v jinem klanu. Chtel bych poprat vsem lidem z klanu mnoho uspechu do budoucna a zarovne podekovat za ziskane zkusenosti

P.S. sysle jak si vydropoval toho Antha tak jsem myslel ze te nekdo da na PK Smile
na ventrilu se ozvalo asi 20 lidi najednou kdo to vlastne ten sysel je a co to dela:)-ale vse si vratil Very Happy
jen tak na ukazku
Oznámení - Stránka 3 Shot00020oo9
Návrat nahoru Goto down
Blaid




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 05. 07. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime10/19/2007, 8:41 pm

Akvo a flarco prosímvás mohli by ste přijít na Castle Siege v neděli 15:30
Půjdem na Inadril tak ať je nás víc a hlavně proto aby ste viděli změny v klanu.
Rádi vás uvidíme a doufám že budete moct.
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime10/20/2007, 10:48 pm

Blaid napsal:
Akvo a flarco prosímvás mohli by ste přijít na Castle Siege v neděli 15:30
Půjdem na Inadril tak ať je nás víc a hlavně proto aby ste viděli změny v klanu.
Rádi vás uvidíme a doufám že budete moct.

Blaide,to nebude možné promiň.Budu vám držet palce,ale flarco tu teďka nieje celej víkend,a ja se mám dosť učit na pondelí,takže promin,nemúžeme..Krom toho,mne by to na CSku sekalo strašlive,takže by sem nic nepomohl,a flarcona by sejmuli magové jednou ranou,takže asi taky nic...
Jedine vám mohu přát hodne štestí..
Návrat nahoru Goto down
siux




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 02. 07. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime11/7/2007, 10:17 pm

[u]Lidi to asi neni mozny aku mam smolu. Na pocitac sa dostanem zriedka a aj to mi uz nefunguje lineage2 a musim ho preinstalovat.... lol! to snad neni mozny lol! este k tomu klvir a vytvarka to se dostanu domu kolo 6 pak domaci cvicit na klavir kreslit vytvarnu.... proste nemudu moct chodit casto pokusam sa to s tym lieage viriesit...to jest moje ospravedlnenie za napritomnost lol!
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime12/23/2007, 12:29 pm

Štastné a veselé přeju všem bývalým i terajším členúm klanu Daemonic .
S pozdravem Akvárko Smile santa
Návrat nahoru Goto down
BlondPrincess

BlondPrincess


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Registration date : 19. 06. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime12/27/2007, 2:22 am

Aquarius napsal:
Štastné a veselé přeju všem bývalým i terajším členúm klanu Daemonic .
S pozdravem Akvárko Smile santa

Taktez preji.. i tobe aquo santa
Návrat nahoru Goto down
Pela




Poeet p?íspivku : 6
Age : 32
Registration date : 24. 07. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime1/16/2008, 10:51 pm

Chtěl bych Vám oznámit, že budu delší dobu neaktivní za Pelu, tak mě prosím nevyhoďte z klanu... Je možné, že budu hrát za jiné postavy, ale každopádně o mně delší dobu neuslyšíte... Sad Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
siux




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 02. 07. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime5/7/2008, 5:03 pm

CHCEM sa ospravedlnit vsetkym clenom Demonov ked som ich sklamal.... Fakt prepacte ale mna to na siuxovi nebavi hrat. Kludne my vyhodte ak ste to este neurobili...... Ak sa mi niekedy vrati chud hrat (AK....) tak sa ozven z warkanasa.Prajem vam vsetkym vela stastia... Namarie *zakive na rozlucku*
nevim nevim
Návrat nahoru Goto down
Vilik




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 14. 05. 08

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime5/15/2008, 12:01 am

Chtěl bych oznámit svůj návrat do klanu Daemonic....
A pokud narazíte na Princeznu, oznamte ji prosím, že opět hraju, a to za postavu Vilik, děkuji....
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime5/19/2008, 6:35 pm

Vilik napsal:
Chtěl bych oznámit svůj návrat do klanu Daemonic....
A pokud narazíte na Princeznu, oznamte ji prosím, že opět hraju, a to za postavu Vilik, děkuji....
Ahoj, no pokud se nemejlím, tak na Princeznu už na Elmoru nenarazíš Wink . Je s náma teď na Icu
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime5/20/2008, 10:03 am

Flarcon napsal:
Vilik napsal:
Chtěl bych oznámit svůj návrat do klanu Daemonic....
A pokud narazíte na Princeznu, oznamte ji prosím, že opět hraju, a to za postavu Vilik, děkuji....
Ahoj, no pokud se nemejlím, tak na Princeznu už na Elmoru nenarazíš Wink . Je s náma teď na Icu

O tom by se dalo taky polemizovat,jestli doopravdu s náma :-D ale je u nás Smile
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime5/20/2008, 9:52 pm

Aquarius napsal:

O tom by se dalo taky polemizovat,jestli doopravdu s náma :-D ale je u nás Smile
No Time, mít všichni více time tak bys nemusel polemizovat Basketball
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime5/20/2008, 10:11 pm

Flarcon napsal:
Aquarius napsal:

O tom by se dalo taky polemizovat,jestli doopravdu s náma :-D ale je u nás Smile
No Time, mít všichni více time tak bys nemusel polemizovat Basketball

Ja nepolemizuju jenom to uvádim na pravou míru Smile bom
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime5/21/2008, 4:13 pm

Aquarius napsal:

Ja nepolemizuju jenom to uvádim na pravou míru Smile bom
Jop, věřím že teď sou z toho všichni ještě moudřejší lol! . Proč to dělat jednoduše viď Cool
Návrat nahoru Goto down
Aquarius

Aquarius


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Registration date : 16. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime5/21/2008, 8:03 pm

Flarcon napsal:
Aquarius napsal:

Ja nepolemizuju jenom to uvádim na pravou míru Smile bom
Jop, věřím že teď sou z toho všichni ještě moudřejší lol! . Proč to dělat jednoduše viď Cool

Jo přesne bounce Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vilik




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 14. 05. 08

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime6/2/2008, 12:04 pm

Princezno, nebyla jsi ted na SENSATION WHITE ? Já jenom že jsem Tě myslim viděl ve fotoreportu na poslouchej net ( http://www.poslouchej.net/fotografie-sensation-2-31-5-08-1113-350.html#foto ) nebo to nejsi Ty ?
Jsme se tam mohli konečně potkat Sad
Návrat nahoru Goto down
Flarcon

Flarcon


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 14. 05. 07

Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hala   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime4/13/2010, 11:30 am

Tak a máme novou halu, jen v Gludinu, ale přece. Mluvil jsem s Ill, pozdravuje všechny co jí znali
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oznámení - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oznámení
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Daemonic-
Přejdi na: